Welcome - feldmilla. designhotel - design hotel in the alps - southy tyrol - dolomites
 
Hotel valle aurina di notte

Design hotel alto adige, albergo südtirol

design hotel in sudtirol, hotel val pusteria

camera matrimoniale hotel valle aurina, hotel campo tures

design hotel südtirol, montagne hotel alto adige

design hotel campo tures, vista delle montagne di fronte all'hotel alto adige

inverno al design hotel campo tures, sulla neve all'albergo alto adige

Montagne hotel alto adige - design hotel südtirol

benessere - design hotel alto adige campo tures, la nostra spa in valle aurina

accoglienza al design hotel valle aurina

design hotel v jižním tyrolsku. prostá elegance, ekologická důležitost a cit pro estetiku, to vše oživuje náš dům. rodinný hotel v ahrntalu s 35 pokoji, vás přivítá v exkluzivní lokalitě sand in taufers v údolí ahrntalu, jižní tyrolsko. fascinující je absolutně klidné a jedinečné panorama s volným výhledem na hory a hrad taufers. most přes řeku ahr spojuje náš ****s hotel in sand in taufers s centrem, vzdáleným od našeho hotelu pouhých pět minut chůze. restaurant toccorosso v designhotelu feldmilla potěší i náročné labužníky. a v prostoru wellness & spa prožijete příjemné momenty hluboké relaxace.

 

údolí ahrntal s více než 80 horami o výšce kolem třitisíc m, nabízí jak na jaře, tak i v létě nebo i na podzim a zejména v zimě, nezapomenutelné zážitky v jižním tyrolsku. jako postranní údolí pustertalu, hraničí údolí ahrntal na severní straně s ledovci alp, na jižní straně s dolomitami.
turistika, cykloturistika nebo golf v golfovém klubu pustertal; běh na lyžích, výlety na sněžnicích, lyžování na speikbodenu, klausbergu nebo kronplatz. také skupina pohoří sella ronda se nachází od hotelu cca 50 minut jízdy autem. každý pátek v zimě se organizují jednodenní výlety do pohoří sella ronda se zkušeným lyžařským instruktorem. další organizované výlety se konají v rámci aktivního horského programu (kurzy běhu na lyžích, výlety na sněznicích, a mnohem více).

 

užijte si zimy v okolních lyžařských oblastech údolí ahrntal. feldmilla je ideální 4 hvězdičkový hotel v lyžařské oblasti speikboden/ 4 sterne hotel für das skigebiet speikboden (vzdálená 1km od hotelu). také lyžařská oblast skigebiet klausberg se nachází takřka před dveřmi hotelu.pro obě lyžařské oblasti je k dispozici lyžařský autobus v 20 min.taktu jízdy a také privátní hotelový shuttle autobus. také pro jízdu do lyžařské oblasti skigebiet kronplatz (vzdálená 15km od hotelu) se nabízí shuttle autobus.

 

(stručné informace ohledně dosažitelnosti: od brennerského průsmyku je to ještě 1,5 h jízdy do sand in taufers, jižní tyrolsko. výjezd z dálnice brixen, do brunecku, poté do ahrntal-sand in taufers)

 

srdečně vítejte ve feldmilla. designhotelu v údolí ahrntal.

 

vaše rodina leimegger

 

This is what they say about us

easy enquiry

Preferred day from
to
Adults
Children Age
 
 
first name °
last name °
email °
phone

According to the Austrian law 675/96 concerning the protection of your privacy, your data will be treated confidentially and not be assigned to a third party.