Welcome - feldmilla. designhotel - design hotel in the alps - southy tyrol - dolomites

design hotel v jižním tyrolsku. prostá elegance, ekologická důležitost a cit pro estetiku, to vše oživuje náš dům. rodinný hotel v ahrntalu s 35 pokoji, vás přivítá v exkluzivní lokalitě sand in taufers v údolí ahrntalu, jižní tyrolsko. fascinující je absolutně klidné a jedinečné panorama s volným výhledem na hory a hrad taufers. most přes řeku ahr spojuje náš ****s hotel in sand in taufers s centrem, vzdáleným od našeho hotelu pouhých pět minut chůze. restaurant toccorosso v designhotelu feldmilla potěší i náročné labužníky. a v prostoru wellness & spa prožijete příjemné momenty hluboké relaxace.

 

údolí ahrntal s více než 80 horami o výšce kolem třitisíc m, nabízí jak na jaře, tak i v létě nebo i na podzim a zejména v zimě, nezapomenutelné zážitky v jižním tyrolsku. jako postranní údolí pustertalu, hraničí údolí ahrntal na severní straně s ledovci alp, na jižní straně s dolomitami.
turistika, cykloturistika nebo golf v golfovém klubu pustertal; běh na lyžích, výlety na sněžnicích, lyžování na speikbodenu, klausbergu nebo kronplatz. také skupina pohoří sella ronda se nachází od hotelu cca 50 minut jízdy autem. každý pátek v zimě se organizují jednodenní výlety do pohoří sella ronda se zkušeným lyžařským instruktorem. další organizované výlety se konají v rámci aktivního horského programu (kurzy běhu na lyžích, výlety na sněznicích, a mnohem více).

 

užijte si zimy v okolních lyžařských oblastech údolí ahrntal. feldmilla je ideální 4 hvězdičkový hotel v lyžařské oblasti speikboden/ 4 sterne hotel für das skigebiet speikboden (vzdálená 1km od hotelu). také lyžařská oblast skigebiet klausberg se nachází takřka před dveřmi hotelu.pro obě lyžařské oblasti je k dispozici lyžařský autobus v 20 min.taktu jízdy a také privátní hotelový shuttle autobus. také pro jízdu do lyžařské oblasti skigebiet kronplatz (vzdálená 15km od hotelu) se nabízí shuttle autobus.

 

(stručné informace ohledně dosažitelnosti: od brennerského průsmyku je to ještě 1,5 h jízdy do sand in taufers, jižní tyrolsko. výjezd z dálnice brixen, do brunecku, poté do ahrntal-sand in taufers)

 

srdečně vítejte ve feldmilla. designhotelu v údolí ahrntal.

 

vaše rodina leimegger

 

This is what they say about us

easy enquiry

Preferred day from
to
Adults
Children Age
 
 
first name °
last name °
email °
phone

According to the Austrian law 675/96 concerning the protection of your privacy, your data will be treated confidentially and not be assigned to a third party.