Welcome - feldmilla. designhotel - design hotel in the alps - southy tyrol - dolomites
 
Hotel valle aurina di notte

Design hotel alto adige, albergo südtirol

design hotel in sudtirol, hotel val pusteria

camera matrimoniale hotel valle aurina, hotel campo tures

design hotel südtirol, montagne hotel alto adige

design hotel campo tures, vista delle montagne di fronte all'hotel alto adige

inverno al design hotel campo tures, sulla neve all'albergo alto adige

Montagne hotel alto adige - design hotel südtirol

benessere - design hotel alto adige campo tures, la nostra spa in valle aurina

accoglienza al design hotel valle aurina

design hotel w południowym tyrolu. dyskretna elegancja, ekologiczne wartości i poczucie estetyki to dusza naszego hotelu. prowadzony przez naszą rodzinę hotel w ahrntal dysponuje 35 pokojami i wita państwa w ekskluzywnej lokalizacji w miejscowości sand in taufers w gminie ahrntal leżącej w południowym tyrolu. absolutna cisza i wyjątkowa sceneria z otwartym widokiem na góry i zamek taufers na pewno państwa zafascynują. most nad rzeką ahr łączy nasz 4-gwiazdkowy hotel w sand in taufers z oddalonym o 5 minut centrum. mieszcząca się w feldmilla design hotelu restauracja toccorosso zadowoli nawet najbardziej wymagające podniebienia. natomiast w strefie wellness & spa czekają na państwa błogie chwile głębokiego odprężenia.

 

w ahrntal znajduje się ponad 80 trzytysięczników i okolica oferuje zarówno wiosną i latem, jak też jesienią i zimą niezapomniane przeżycia w południowym tyrolu. ahrntal to boczna dolina pustertalu i graniczy po stronie północnej z lodowcami alpejskimi, a po stronie południowej z dolomitami. wędrówki, jazda na rowerze, gra w golfa w klubie golfowym pustertal; narciarstwo biegowe, wędrówki na rakietach śnieżnych, jazda na nartach na stokach speikboden, klausberg czy kronplatz. również dojazd do sella runde z hotelu trwa jedynie 50 minut. w każdy piątek w okresie zimowym organizowana jest całodzienna wyprawa z instruktorem narciarskim do sella runde. inne zorganizowane wyprawy odbywają się w ramach programu „active mountain“ (kurs narciarstwa biegowego, wędrówki na rakietach śnieżnych i wiele innych).

 

zapraszamy do uprawiania sportów zimowych w okolicznych ośrodkach narciarskich ahrntal. feldmilla jest idealnym 4-gwiazdkowym hotelem dla ośrodka narciarskiego speikboden (1 km od hotelu). również ośrodek narciarski klausberg leży tuż za progiem. do obydwu podanych wyżej ośrodków narciarskich kursują co 20 min specjalne busy oraz prywatny transport wahadłowy hotelu. również do ośrodka narciarskiego kronplatz (15 km od hotelu) kursuje bus wahadłowy.

 

(krótka informacja na temat dojazdu: od przełęczy brenner droga do sand in taufers w południowym tyrolu trwa jeszcze 1,5 godz. zjazd z autostrady brixen, należy jechać w kierunku bruneck, następnie do ahrntal-sand in taufers)

 

serdecznie witamy w feldmilla. design hotel w ahrntal.

 

rodzina leimegger

easy enquiry

Preferred day from
to
Adults
Children Age
 
 
first name °
last name °
email °
phone

According to the Austrian law 675/96 concerning the protection of your privacy, your data will be treated confidentially and not be assigned to a third party.